Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Out of range 75.00 kHz/60Hz

Zdravím.
Takže, jak už nadpis napovídá, mám problém s monitorem.
Nechtěně jsem si v ovládacím panelu NVIDIA změnil rozlišení, které můj monitor nepodporuje. Nešlo to vrátit zpět a teď mi monitor píše "chybu" "Out of range 75.00 kHz/60Hz".
Funguji tak, že jsem si ke grafice připojil TV a monitor mi jede, ale jakmile HDMI kabel odpojím, chyba se hned objeví.
V nouzovém režimu mi monitor funguje normálně, tzn. bez připojené TV.
Zkoušel jsme měnit právě v NR rozlišení a nic, taktéž klasicky přes plochu, nebo právě přes ovládací panel NVIDIe.
Pro mě jako laika je docela zvláštní, že po zmáčknutí tlačítka MENU na monitoru, mi na monitoru ukazuje momentálně nastavené rozlišení 1280/1024 a 60 Hz. Tak stejně to mám nastaveno v zobrazení, navíc, můj monitor podporuje maximální frekvenci 60 Hz, takže si nevím rady proč, i když mám vše nastaveno jak má být, mi to po odpojení TV píše tuto chybu.

Tak nakonec jsem se nechal inspirovat Vašim nápadem a stáhl jsem si do pc i notebooku teamviewer.
A bylo tomu tak, jak jste odhadl, na mém pc jsem měl nastavené rozlišení dobré, ale po připojení vzdáleného přístupu bylo toto rozlišení mnohem větší.
Vše už funguje jak má. Takže ještě jednou, děkuji.

vnc se připojuje v lokální síti. team viewer tě s druhým pc propojí přes internetový server.

po odinstalaci ovladačů mohlo zůstat v registrech nastavení grafiky (to nedělá ddu dobře), nová instalace ho zase použila.
přes vzdálenou plochu by to podle mě opravit nešlo, ta přizpůsobí rozlišení vzdálenému pc. ale právě vnc přenáší obraz 1:1.

Ano, v nouzovém režimu, když spustím správce zařízení, nemám žádnou kategorii Monitory, kdežto při normálním spuštění pc, ji tam mám. Dokonce 2.
Obecný monitor nepodporujícÍ technologii PnP.
Obecný monitor.
Pokud otevřu přes plochu zobrazení, tak tam záložku monitor mám, ale obnovovací frekvence a rozlišení je nastaveno na hodnotu, která by problém dělat neměla.