Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze nacist profil ve windows

Ahojte, pri prihlasovani do windows - nacitani profilu vybehne chyba ze nelze nacist docasny profil - ze nejsou dostatecna opravneni .(pritom je clen admin). Pokud najedu do nouzovyho rezimu v praci se siti tak se prihlasim bez problemu. Stejne se nelze prihlasit ani do profilu uzivatele administrator ci zadneho noveho uzivatele ktereho pokusne vytvorim.
Je to na format nebo ma nekdo nejaky napad ? diky

Řekl bych, že to je hláška "Nelze načíst profil uživatele, místo toho bude použitý dočasný profil" (nebo tak podobně, už si přesně nepamatuju jak ta hláška je). Pomohlo mi udělat kontrolu disku s opravou vadných sektorů, pak to přestalo blbnout a profil se načetl.

problemy pokracuji i po reinstalaci, po te co jsem jen nainstaloval ovladac na grafiku tak po resetu a nabihani windows (dle rozliseni grafika uspesne nainstalovana) hodi hlasku - problem neummoznuje systemu windows presne overit stav licence pro tento pocitac. Kody chyby 0x8007007e.Pak zase po prihlasovani do profilu - nemuze vytvorit docasny adresar profilu, zrejme nedostatecna zabezpecovaci prava, byli jste prihlaseni pomoci vychoziho profilu protoze nemuze nacist soucasny.
Pak to hodi zase tu hlasku s aktivaci microsoft - neumoznuje overit stav licence ... a odhlasi se.
Udelalo to po formatu, uspesne instalaci - i kdyz nabehlao velmi slaba barevna hloubka - 8bit, par barev. Po instalaci ovladace na grafiku pak tohle co jsem psal.
Grafika ma nicmene problem v dos rezimu, beha tam spousta nesmyslnych znaku ktere se memi kdyz hybu s displejem , ve windosw uz to pak nedela. Je to notebook IBM starsi typ.