Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG G3 (android 5 vs 6)

Ahoj. Chcem sa Vas opytat, ci ste niekto skusali upgradovat android na g3-ke. Ja mam aktualne android 5.0.1 a niesom moc s nim nadseny. Bateria nic-moc (vecer nabijam do 100% a vydrzi max do poludnia pri par sms, 1h net, cca 10foto a 2 hodinky hudby - vypate nfc,bth,4g...) a co ma stve je ukoncovanie budika... Mate niekto s tym este problem? Za kazdu odpoved vopred dakujem :-)

NEviem, ci to bude problem LG G3 ako takeho, ked ho nabijem na 100% a mam cely cas zapnuty LTE net + s nim pracujem, tak mi vydrzi urcite dlhsie ako do poludnia. A pokial viem, tak este oficialne pre CR a SR Android 6 na tento telefon nie je, takze jedine neoficialne, co by som osobne neriskoval.

Mám už něco přes měsíc 6.0 a naprostá spokojenost. Za mě rozhodně 6.0, je to mnohem plynulejší než byla 5.0.

Jinak baterka. V pohodě dám celý den. Celý den zapnutý internet (LTE / WiFi), zapnutá synchronizace, na internetu +- 2 hodiny, hudba taky tak 2 hodiny, hry žádné, fotky sem tam, pár desítek SMS a pár volání denně.

A mám LG G3 16 GB. Rozdíl mezi 16 a 32GB verzí je jen ve vnitřní paměti a velikosti RAM.

no proste to, že občas sa mi stalo, že som si klasicky ,,natiahol" budik na 06:00, no aspoň 5x za mesiac sa mi stalo, že budik sa samovoľne odložil a potom zvonil cca. 06:10-06:15 alebo nezazvonil vôbec, mal som to ešte keď som mal KK, teraz mam LL a zatial sa to nestalo, no videl som recenzie, ze niektoy ludia maju s tym problem... Mate niekto este s tym problem?

Tohle není ale ROMka, jen firmware. Tady nepotřebuješ root (to je to, co ruší záruku telefonu). Tady jen přehraješ FW telefonu. Originálním FW od LG.

Alespoň si to tak myslím. Ale jelikož mě v servise záručně vyměnili půlku telefonu a měl jsem tam nahraný 6.0, tak to asi tak bude.

Taktez mam 6.0 uz nejaky ten patek.Prvni jsem mel ofiko stock polskou distribuci.Ted mam custom rom i kernel.System je urco sviznejsi,baterie mi prijde tak nejak nastejno,jako u 5.0.I vykon je daleko lepsi.Pro priklad jsem u 5.0 mel v antutu nejakych 23000 bodu,u 6.0 stock 33000 a u customky uz 53000 bodu-vse zkouseno pri ciste instalaci firmwaru.Bohuzel ta baterka je dan za displej(qHD).Mam verzi s 3gb ram.