Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypina se mi monitor po zapnuti her

Prosim vas o pomoc, pri zapnuti jakekoliv hry se mi po chvilce vypne monitor a znova zapne ale obraz je cervy, ale pocitac stale bezi a tak ho musim znova natvrdo restartovat nebo vypnout. Ale kdyz na PC nehraju tak muzu byt treba i cely den ve winu a divat se na filmy poslouchat mp3 atd., ale jak zapnu nejakou hru tak se mi vypne monitor. Prosim o pomoc kdyz tak me muzete informovat na email feler@volny.cz nebo na ICQ 263-318-236. Dekuji.

No nerekl bych ze to ten monitor nezvlada, mam LCD samsung, grafiku geforce 6600GT, ram 512MB a procesor pentium4 2.80GHz. Pred tim nez se mi to zacalo dit tak mi hry bezeli vv poradku. Monitor se mi uplne vypne a znovu se sam zapone ale obraz je cerny takze misim restartnout PC.

Zkus kartu vytáhnout a zastrčit znovu, aby zaklapla.
Máš do ní strčené přídavné napájení? Tyhle karty jsou velkými žrouty energie,
tak potřebují silný zdroj, viděl bych to na minimum 400W.
Třeba se jen při startu her karta přehřeje, co teplota jádra karty?
Nemáš nějaký omezovač otáček větráku na kartě, kvůli snížení hlučnosti?
Ovladače se taky hodí mít nové WHQL.

Hele ja nevim, mam nento pocitac v tehle sestave uz tak rok a mam zdroj 350W a vzdy slapalo vsechno. nove ovladace mam a stale to dela, kartu jsme vytahoval, cistil a porad to same. Ale mozna to bude tim zdrojem protoze nemam +3.3V ale 3.232 a +5v ale 4.999 a +12v ale 11.734. Ja se ale v tomhle nevyznam jestli to tak muze byt nebo ne.