Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak to je s virama na skypu a icq 5.1?

Chtěl bych se zeptat, jestli je pravda, jak na ofic. webu mají u skypu no spyware, no adware, no malware? Do tohoto se viry asi nepočítají co?? A je bezpečnější icq5.1, nebo skype? Mám docela dobré zabezpečení počítače, ale firewall mám jen ten od Windows a zatím jsem nepociťoval, že bych měl měnit. Nerad bych ale chytil nějakou tu havět.

Pokud budeš klikat na každou blbost, co ti přijde po ICQ, tak je pravděpodobné, že nějakého toho výra taky chytneš. ICQ oficiální klient je adware, jak už tady bylo řečeno, pokud použiješ alternetivního klienta (QIP, Trillian, Miranda...), tak ti adware nejsou.

Hele soráč že vytahuju starý vlákno, ale našel jsem na atlasu, bohužel v tuhle chvíly nemůžu najít přímý odkaz:-[, licenční ujednání aktualizované 5. dubna 2007 a v části Služby ICQ jsem našel tohle: "Služby ICQ nebo jejich libovolná část mohou být zpřístupněny také pomocí jiných softwarových aplikací. "
Ale pořád nemůžu najít tu část kde by se psalo o tom co tu popisujete - [poradna.jpg]

EDIT- sorry našel jsem to o dva nadpisy níž(ale stejně je to špína]:()

Klasicky icq/skype ti vira do PC nedotahne....Ale kdyz uz nejaky blb*c na neco takovyho klikne(potezpanbuh jeste stahne) tak hned ma infikovany PC...pak ti od nej jakoby chodi zpravy s ruznymy linky atd....pokud na to nebudes klikat(z 90% je to vzdy v anglictine)...tak bys nemel mit s icq/skype viry probelm