Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování windowsu xp

Zdravím všechny...potřeboval bych poradit.Mám win xp pack2 a potřeboval bych ho přeinstalovat.Všechny data z PC jsem si vypálil na CD.Před chvílí jsem to zkoušel přeinstalovat,ale všechny data-soubory se mi vrátily zpět.Volal jsem bratrovi,který tomu trochu rozumí,ale po telefonu mi to nic neřekne...Prej mám něco předělat v Biosu při Startu,aby načítala mechanika jako první nebo co...Moc jsem tomu nerozuměl.Nebo v tom smyslu,že mám zformátovat disk.
Poradí mi prosím někdo postup,jak to mám udělat?Popřípadě na jakou položku v Biosu mám jít?Nejsem zase tak zkušený,abych dělal něco s Biosem a nerad bych do něj dal něco špatně....Předem děkuji za věnování pozornosti mého dotazu...

Zdravím,tak jsem úspěšně přeinstaloval XP.Ale asi jsem udělal někde chybu,protože při spuštění mi hlásí OS,abych si vybral OS-Microsoft Win XP Profesionál a tuto položku mám dvakrát pod sebou.Když ji nevyberu,tak se systém spustí automaticky.Můžu se tady toho nějak zbavit?Nikdy mi tohle nedělalo....Děkuji

já jsem jen zkrátil dobu operačních systémů...Jinak to je takhle:
[boot loader]
timeout=0
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)p artition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDO WS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WI NDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect