Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DRWATSON

Dobrý den, prosím váas potřeboval bych poradit, mám takový problém, když někdy spouštím windows xp,tak se mi normalne nastartujou a plocha taky normal a kdyz nekdy chci spustit naky program tak se mi objevi hlaska drwatson,omezeni o spusteni, debugger....nebo neco takoveho,a pak kdyz kliknu zavrit tak se mi to objevi jeste 5x vic...a takhle to pokracuje,nevite prosim co s tim?Uz mi to leze pekne na nervy]:(Moc vás prosím o pomoc,mam nainstalovany zonealarm,a active shield virus,jestli to neni tim....dekuji

drwatson je diagnosticky program ktery zasahne tehdy kdyz aplikace spadne obvzlast hnusnym zpusobem - precti si log drwatsonu ci v prohlizeci udalosti ktera aplikace chybovala - ta bude pravdepodobne na vine

start
spustit
%windir%\system32\drwtsn32.exe

tam budes mit posledni chybujici aplikaci.
--
drwatson by to delat nemel - spis je pozkozen program ktery pada - watson pouze zachranuje uzivateluv system (upozorni na chybu a aplikaci stopne)-takze rozhodne doporucuju nevypinat

Nastala výjimka aplikace:
Aplikace: C:\WINDOWS\system32\dwwin.exe (pid=4256)
Kdy: 4.5.2007 v 18:32:36.765
Číslo výjimky: c0000005 (narušení přístupu)

pak taky:
Nastala výjimka aplikace:
Aplikace: C:\Program Files\Windows Media Player\setup_wm.exe (pid=4812)
Kdy: 4.5.2007 v 18:18:24.906
Číslo výjimky: c0000005 (narušení přístupu)

a taky:
Nastala výjimka aplikace:
Aplikace: C:\WINDOWS\system32\dumprep.exe (pid=4268)
Kdy: 4.5.2007 v 18:15:19.843
Číslo výjimky: c0000005 (narušení přístupu)

a taky:
Nastala výjimka aplikace:
Aplikace: C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe (pid=5428)
Kdy: 4.5.2007 v 18:01:22.421
Číslo výjimky: c0000005 (narušení přístupu)

nevite tedy jak na to?dekuju

Dr.Watson je diagnostický nástroj, ak sa ho chceš zbaviť tak:

Otvor editor registrov a prejdi na kľúč:
"HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AaDebug".
Cez ponuku "Súbor - Export - Vybraná vetva" exportuj kľúč do nejakej bezpečnej
zložky a potom ten kľúč zmaž. Zatvor editor registrov...

Ak by Ti Dr.Watson niekedy predsa len chýbal, dvoj-klik na exportovaný súbor s príponou
REG a potom do príkazovej riadky napíš: drwtsn32 -i

Tým sa diagnostický nástroj znovu aktivuje.

Ahoj, hele a jak se dostanu do toho editoru registru,vim ze sem se tam jednou dostal ale uz si nemapatuju jak:-(Promin ze se ptam tak pitome,ale sem laik na PC...a kdyz ho teda vymazu?nic se nestane?zadny chyby uz nebudou nebo se tam porad budou objevovat chyby,a co na to winxp?ten se bez nej normalne obejde?presto diky za odpoved

1. Do editora registrov sa dostaneš: Start - spustit - napiš: regedit - enter
2. Keď ho vymažeš nebudú sa Ti zobrazovať tie hlášky...
3. Win sa bez neho zaobíde, je užitočný pre programátorov, pre teba ako lajka ho na h...o

4. Tebe nefunguje vo Win Help ??? Start - klikni na "Pomoc a technická podpora "

V helpe sa všetko potrebné o DR.Watsonovi dočítaš ;-)

Prave ze ja sem si pred tydnem preinstaloval cely win,a preformatoval cely HDD,mam jen jeden 250gb Hdd,takze se mi vse smazalo,a pred tim se mi objevil bohuzel vir pri kterem kdyz se mi zaponuly win,tak se mi objevil prikazovy radek a porad to psalo odstraneny....atd...a jelo to porad...a najednou vidim jak mi na plose mizi ikonky,a maze se mi pc....tak sem to vypnul a preinstaloval win....

když nenajdeš důvod proč se ti to stalo, kudy se ti mohl vir dostat, jak špatné nezabezpečené programy (obvykle microsoftí sw) používáš pro přístup na net, bude se ti to stávat furt.
a že je ve windows každý nový uživatelský účet default administrátorem s neomezeně škodlivými právy, škoda mluvit, a autoři skriptů/virů/červů na internetu to moc dobře ví.