Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DRWATSON

Dobrý den, prosím váas potřeboval bych poradit, mám takový problém, když někdy spouštím windows xp,tak se mi normalne nastartujou a plocha taky normal a kdyz nekdy chci spustit naky program tak se mi objevi hlaska drwatson,omezeni o spusteni, debugger....nebo neco takoveho,a pak kdyz kliknu zavrit tak se mi to objevi jeste 5x vic...a takhle to pokracuje,nevite prosim co s tim?Uz mi to leze pekne na nervy]:(Moc vás prosím o pomoc,mam nainstalovany zonealarm,a active shield virus,jestli to neni tim....dekuji

Prave ze ja sem si pred tydnem preinstaloval cely win,a preformatoval cely HDD,mam jen jeden 250gb Hdd,takze se mi vse smazalo,a pred tim se mi objevil bohuzel vir pri kterem kdyz se mi zaponuly win,tak se mi objevil prikazovy radek a porad to psalo odstraneny....atd...a jelo to porad...a najednou vidim jak mi na plose mizi ikonky,a maze se mi pc....tak sem to vypnul a preinstaloval win....

když nenajdeš důvod proč se ti to stalo, kudy se ti mohl vir dostat, jak špatné nezabezpečené programy (obvykle microsoftí sw) používáš pro přístup na net, bude se ti to stávat furt.
a že je ve windows každý nový uživatelský účet default administrátorem s neomezeně škodlivými právy, škoda mluvit, a autoři skriptů/virů/červů na internetu to moc dobře ví.