Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Postfix ma problem s resolvom

Ak skusim poslat mail na domenu, ktoru neobsluhuje postfix dostanem takuto hlasku:
May 11 20:11:52 ns1 postfix/smtp[2346]: 5A02C760101: to=<flegko@gmail.com>, relay=none, delay=1073, status=deferred (Host or
domain name not found. Name service error for name=gmail.com type=MX: Host not found, try again)
Ostatne veci ako apache a spol bezia. Adresy sa resolvuju ok. Pokusil som sa pozriet vypis cez strace ale nevidel som nic podozrive. Kde moze byt chyba?

Tak ma osvietilo a dal som postfix check
postfix check
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/etc/resolv.conf and /etc/resolv.conf differ
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/etc/hosts and /etc/hosts differ
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/lib/libnss_compat-2.3.2.so and /lib/libnss_compat-2.3.2.so differ
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/lib/libnss_dns-2.3.2.so and /lib/libnss_dns-2.3.2.so differ
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/lib/libnss_files-2.3.2.so and /lib/libnss_files-2.3.2.so differ
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/lib/libnss_hesiod-2.3.2.so and /lib/libnss_hesiod-2.3.2.so differ
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/lib/libnss_nis-2.3.2.so and /lib/libnss_nis-2.3.2.so differ
postfix/postfix-script: warning: /var/spool/postfix/lib/libnss_nisplus-2.3.2.so and /lib/libnss_nisplus-2.3.2.so differ
Zaujimave. Ked som pozeral strace nic taketo som tam nevidel. Este zaujimavejsie, ze vsetky subory napriek tomu, ze postfix hlasi differ su totozne jak velkostou tak obsahom.
Napriek tomu som ich rucne skopiroval a uz to bezi. Ako k tomu, ale doslo nechapem.