Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová zakladovka a cpu, počítač sa reštarováva

Zdravím, dnes som vymienal na mojom starom pc zakladovku a cpu, menil som na msi z5 + i5 4590k ale mam len 450w zdroj.

+stara grafika - radeon 7800hd series

Počítač zapnem a ide, do MSI biosu sa dá dostat, a v nom možem kludne byt ale ako nahle dám počítač zapnut začne sa reštartovat a spustat stale dookola.

Pri prvom zapnutý mi napísalo že sa našli nove cpu systemy že ich mam konfigurovat a išiel som do BIOSU, tam som len dal ukončit a uložit (nič som nemenil) a robí to stale to iste dookola..

start>bios>restart a dookola

čítal som že to možem byt tým slabým zdrojom (450w) ale to je podla mna dostačujuce, dalej že to može byt windowsom že mozmo pomože restartovat..

Ak by niekto mal skusenosti s týmto, dajte vediet.

Dakujem

Tak je mozny ze je to i zdrojem, ten je fakt spatnej a na tvym miste ho vymenim at uz problem zpusobuje nebo ne, aby sis ty nove komponenty tim smeckovym zdrojem nezlikvidoval.

Jinak ale pokud menis AMD na Intel tak snad neni ani 1% sance, aby system slapal bez kompletne nove instalace. To proste musis nainstalovat komplet na cisto.

Na první stránce je článek: http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place, já se dosud domníval, že nejde přehlédnout

Vy si děláte srandu? Tak kterou: Radeon HD 7850, Radeon HD 7870, Radeon HD 7870XT?! Ten rozdíl v TDP je sice cca 55W, ale pokud nevíte, že to "series" může znamenat více typů, pak byste neměl počítače skládat.

To Erosvolveo je daleko slabší než skutečný zdroj. Na valnou většinu sestav stačí s rezervou skutečný 450W zdroj. Zdroj je základní komponenta, bez něho to jaksi nefunguje.

Radeon 7850 series je grafika.. 2GB

s problemom som sa dalej pohol, reinstal windowsu pomohol pre PC a ide už po reinstale windowsu som si naistaloval nejake software, drivery
lenže som zistil že mi nedetekuje tu grafiku vobec, pripojena je normalne sadla do zakladovky.
VGA kabel mam do zakladovkdy aby išiel obraz, pripojím do grafiky, a píše že no signal ?

čo s tým ?