Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVidia shield tablet

Zdravim, chtel bych se zeptat na neco ohledne nvidia shield tablet.
1. Jdou na nem hrat PC hry bez pripojeni k PC? Nekde pisi ze to jde jinde ze zase ne, premyslim o koupi.
Nemam vykonny PC a nove PC kupovat nechci. Take hledam trosku jinou cestu. Predem dekuji za odpovedi.

# <Shield Tablet> vlastním, a PC hry na ní jedou, v podstate je to smysl, celého shield..
KUBOS
• Bez rychlého internetového spojení bych nad koupí prece jen váhal, takle budes odkázán na Android nebo hry optimizované Nvidia Tegra.
TiP~ Silne bych ti doporucil i Shield Ovladac/Joystick.
• Nejde li ti vylozene o tablet, zakup radeji vykonejsí NVIDIA TV.

• PC hry, bez internetového pripojení nejdou, coz je logické bez pripojení na GServery GRID.
• Bez Internetu, nejde ani dobrá polovina Android her..
ALE, zda-li je vlastník <GK NVIDIA>, muze na uvedené SHIELD, hrat jeho hry, co má na PC/Prakticky na zpusob STREAMu(flux) pres Nvidia GeForce v "LOCAL", tudiz PC hry bez "Internetu".

1. Jdou na nem hrat PC hry bez pripojeni k PC?

• PC nepotrebujes, internetové spojení ovsem ano.

• Nic nestahujes, hrajes prímo.
• Nekteré hry, jako Tomb raider jsou zdarma, geforce-now.

udivuje, ze takova moznost existuje.

• V podstate hrajes na PC pres Internet/Na dalku :-)
• Ale mimo tablet, mi Nvidia TV pripade lepsí volba /ovladac ma jiz v balení, stojí mín a je vykonejsí.