Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem R9 380x sekanie

Dobry vecer, bratranec si kupil novu R9 380x ASUS Strix. CPU ma i5 4440. Pri ako napriklad AC Syndicate alebo Black OPS 3, alebo Far Cry 4 pri nastaveni MSAA8x hra nehorázne seka.. preco?

a akoze s cim? nech si tam nevyhuluje AA ako keby mal 980Ti za 700eur, a pojde mu to dobre.
Neviem co vobec skusa nejake MSAA 8x...nech cele AA vypne a hra bez toho. 380x nieje ziadne megavykonne delo, je to vyssia stredna trieda a tak sa k nej treba aj spravat a zodpovedajuco si to nastavit.

Ano. MSAA a SMAA je jiný typ vyhlazování. SMAA hrany rozmazává, MSAA "vytváří" subpixely u všech hran objektů. Tím se razantně zvyšuje náročnost počítání scény. Pro slabší stroje rozhodně SMAA, pro silnější MSSA 2x-4x. Rozdíl není tak nepřekousnutelný.