Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zničeho nic se začali sekat hry

Zdravím,asi před rokem jsem hrál Plants vs Zombie Garden warfare a jelo to v poho,nesekalo se to.Teď jsem to spustil a nedostal jsem se ani přes načítání.To se děje i u jiných novějších her které mi předtím šli a teď už ne.Zkusil jsem zapnout hru z roku 2010 (Harry Potter lego game 1-4 years) a ta se načetla,hrát se to dá ale trochu se to seká.Díval jsem se na teploty když není zaplá žádna aplikace a moc se v tom nevyznám ale ten plamínek nevypadá v poho(fotka).Když jsem zapl Harryho Pottera zvedlo se všechno +- o 7 stupnů.Když se podívám do správce úloh tak mi nějaky svchost.exe žere 50% procesoru.Prý je to windows updater a stačí když si dam aktualizovat pc,jenže když otevřu windows updater a dam stahnout aktualizace tak mi to furt píše rychlost stahovani 0kbs a i po 20 minutách mám stale 0% ale internet mám v pořádku.Dá se to nějak opravit?
O9uCae.jpg

windows nejspíš zasrané doinstalovaným kriplwarem.
-> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

rovnou v "po spuštění" zkontroluj, jestli se nespouští nějaký bitcoin miner.

grafika 92° je jaksi moc. ti nefungují ventilátory / není to zacpané prachem?
ty "temp" čidla jsou bůhví kde, bez osahání desky je to údaj k ničemu.

windows update není žádná spása. 50% vytížení jen znamená, že nefungují a potisící zkouší navázat styk s mrchosoftem. shoď to, stejně to nic neřeší.