Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde naladit analogové programy

nemůžu naladit ve Windowsu Vista ultimate v prog.MEDIA CENTER analogové vyhledávání skočí tam jen digitální ale protože nemáme ještě pokrití tak to nic nevyhledá.Mám kartu haugpauge1100 hybrid prosím poraďte co s tím dík za každou odpověď
Změna kategorie, původně: Operační systémy (Kurt) (touchwood)
Změna předmětu, původně: nejde naladit analogické vyhledávání - sorry Kurte ;-)(touchwood)

OMG "pokrití"...

Napřed bych zkusil naladit pomocí dodávaného SW, a teprve až poté pomocí mediacenter (předpokládám, že ta karta je podporována)

P.S.: takovou blbost, aby PC suplovalo TV, to mě ještě nenapadlo. Zatím máte (vy PC-tunerové :-D) skóre 1:4 (jeden mně známý bezproblémový provoz vs. 4 nasraní uživatelé) :-D

Skóre oprav, u nás máme taky bezproblémový provoz ;-)
Když už jednou za uherskej rok v tý bedně dávají něco, kvůli čemu by na ni stálo za to čučet, prostě si to člověk zapne na libovolném počítači v domácí LAN - podle nálady na velké obrazovce, na notebooku nebo třeba ve vaně na pda. Je to docela praktické, není to zas taková blbost.

Co se týče otázky: určitě nejdřív vyzkoušet software dodávaný ke kartě (případně novou verzi z webu).

Ak si zakupim nejaku vec tak postupujem takto:

1. precitam si navod dodany so zariadenim (ak nie je papierovy tak byva na dodanom CD ako .pdf subor).
2. nainstalujem ovladace/software z dodaneho CD, postupujem tak ako je to napisane v navode
3. tak ako je to napisane v navode k TV karte: pripojim antenu (ak chces chytat analog tak analogovu napr. kabel od spolocnej anteny/kablovky)
4. tak ako je to napisane v navode k TV karte: pouzijem software ktory som nainstaloval v bode 2.