Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde naladit analogové programy

nemůžu naladit ve Windowsu Vista ultimate v prog.MEDIA CENTER analogové vyhledávání skočí tam jen digitální ale protože nemáme ještě pokrití tak to nic nevyhledá.Mám kartu haugpauge1100 hybrid prosím poraďte co s tím dík za každou odpověď
Změna kategorie, původně: Operační systémy (Kurt) (touchwood)
Změna předmětu, původně: nejde naladit analogické vyhledávání - sorry Kurte ;-)(touchwood)

OMG "pokrití"...

Napřed bych zkusil naladit pomocí dodávaného SW, a teprve až poté pomocí mediacenter (předpokládám, že ta karta je podporována)

P.S.: takovou blbost, aby PC suplovalo TV, to mě ještě nenapadlo. Zatím máte (vy PC-tunerové :-D) skóre 1:4 (jeden mně známý bezproblémový provoz vs. 4 nasraní uživatelé) :-D