Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor stín vedle textu

Dobrý den,

na monitoru se mi začal vedle textu, log a prakticky všeho objevovat jakoby lehce doprava posunutý stín, věci pak působí trochu rozostřeně. Neví někdo co s tím? Nebo jde o poruchu monitoru ?

dekuji

Pokud je monitor připojen přes analog, někdy stačí stisknout tlačítko AUTO pro autokalibraci. Pokud to nepomáhá, lze také nastavit CLOCK a PHASE v menu monitoru ručně. Další možností je vadný kabel,, jak píše kolega nebo taky zařazení KVM přepínače do signálové cesty. Jelikož ovšem o způsobu připojení nic neuvádíš, tak tu jenom hádáme z lógru.