Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC setavy.

Stále zde dochází a to skoro u každého návrhu sestav k hádanicím a přetahování "kdo má většího pindíka" a to i mezi stálými přispěvateli.
Tím pádem čím dále více se na mě, ohledně návrhů, obracejí tazatelé přes poštu, jelikož se nechtějí prokousávat v těch nekončících tahanicích.
Nešlo by to trochu "učesat"?
1. každý má právo/představu jak má stroj vypadat, takže dám návrh a nechám tazatele rozhodnout který mu vyhovuje a to bez většinou zbytečného rozebírání jiného protinávrhu
(vždy lze návrh zdůvodnit/vyzvednout, ale ten svůj)
2. "rádci" by se měli spíše podporovat a ne dohadovat a pokud ano, tak je od toho pošta, ono to na veřejnost nedělá moc dobrou reklamu poradně

Jeto moje představa a není to žádný befél, jen přání a to s ohledem na poradnu .

No nevím jakou odezvu čekáš buďto se toho bude někdo držet co jsi psal nebo ne,jenže jeden dá sestavu Ok druhej dle obrazu svého a taky Ok no a tazatel se bude ptát dál která a proč je lepší a máš hned tahanici.Se podívej třeba na 144Hz monitory když někdo chce je to tady kolotoč,jasně kdyby si tazatel dohledal toto téma co se tu dokola opakuje tak nejsou pořád dokola tahanice to samí ohledně sestav i HW MB,zdroje,case atd....Jinak ohledně odezvy ne každej je tady každej den na stránkách.:-)