Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chytrý mobil

Zdravím,

Vybírám teď mobil pro tátu, nejspíš nějakou chytrou mašinku. Je to překladatel a potřeboval by tedy:

- Upravovat texty ve Wordu, vyjmečně v Excelu.

- Dále by potřeboval možnost práce s emailem. Teď používá freemail na Seznamu, má i účet na Gmailu a nebyl by problém zřídit email na hostingu. Je tu ale problém, protože si emaily potřebuje stahnout pouze občas (nemá tarif pro neomezený přístup k Internetu). Jde to např. pomocí IMAPu? Nebo musí používat aplikaci pro Gmail a bude to nejjednodušší?

- Synchronizaci kontaktů s Outlookem, to předpokládám snad půjde. (?)

- Zatím to vypadá na Symbian kvůli ceně, jestli Windows Mobile, tak maximálně nějaké bazarové MDA

- Má někdo zkušenosti s Nokií E50?

- Půjde tohle http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=F&PrmaId=446& Shortcut=PLM-401179 připojit?

Předem díky moc,
Ondřej

K E50. Nebudu se vyjadřovat k funkcím o kterých se tu hovořilo nade mnou, ale jenom k mailům.
Vestavěný mailový klient je velmi dobře použitelný. Můžeš si nastavit přes POP3 kontrolu několika schránek a u dvou máš možnost nastavení automatického stahování hlaviček podle tvých požadavků, tj. v jakém intervalu a od - do. Mám u T-M aktivován datový tarif surf+mail za cca 230 Kč měsíčně a v něm máš neomezené množství mailů přes POP3.