Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Promazani židle

Dobrý den chtěl bych se zeptat. Čím promazat židli k pc. Kancelářská židle to je proste klasika. Kdyz sednu tak to vrzne, i když se hýbnu. Mam ji několik měsíců a nepromazal sem ji do teď. Je pravda ze když sem ji stavěl, tak sem na to šahnul a dal jsem té masti nebo co to je,asi trochu dolu. Mam mast ma ruce nějaké bambusové mléko. Diky.

Vrzání nové židle s kovovým křížem.
Druhý nebo třetí den po složení začala židle povrzávat, zvlášť při pohybu. Šrouby všechny dotaženy, Kolečka promazány, houpací mechanismus taky a pořád vrzala. Rozebral jsem uložení pístu a vyčistil konus v kříži, a zase nic.
Nakonec se ukázalo, že vržou pouzdra pro uchycení koleček, která jsou přivařena v kovovém kříži. Stačilo nastříkat WD okolo pouzder a problém byl vyřešen. Uff...