Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pošta ve Windows 10 nestahuje odeslané e-maily

Dobrý den. Nainstaloval jsem čistou instalaci W10 do které se přihlašuji pomocí e-mailu. Tento e-mail se automaticky nastaví jako primární v poště. Problém je ten, že přijatou poštu stáhne úplně celou (4 roky zpět) ale odeslanou nestáhne žádnou, jen tu kterou teď odešlu. Může mi někdo poradit ? Díky moc.

No,to je asi vestavěný pošťák v systému. I ten musí mít někde nastavení (Že by Seznam). Sic mám 10,ale poštu v Offisu. Zkusím pohledat. Ale pokud máš někde 4 roky uloženou poštu,tak je na nějakém serveru,to mi netvrď,že ne.Nastav to přímo tam.

No,to je asi vestavěný pošťák v systému.

Ano, ale to jsem psal..

I ten musí mít někde nastavení

Určitě by měl mít, ale to právě najít nemůžu, jedná se o e-mail na doméně live.com
Na všech přidaných e-mailech funguje vše OK

A pozor na různé názvy složek! Různé emailové programy je mají různě pojmenované, takže na jednom PC se pošta ukládá do Odeslané, na jiném do Odeslaná pošta, na mobilu do Sent a pod., takže za chvilku je na serveru několik podobných složek s odeslanou poštou. Zkus si načít všechny složky z poštovního serveru a podívej se do nich. Poštovní program nastav raději na IMAP, ať máš poštu přístupnou ze všech svých zařízení.

Mimochodem, pokud jsi dosud používal stahování přes POP3, tak tam odeslanou poštu ani mít nemůžeš, ta zůstává na lokálním PC. Doručená pošta mohla zůstat na poštovním serveru, pokud tam nebylo nastaveno smazání po stažení do PC. Pokud chceš mít odeslanou poštu zachovanou na poštovním serveru a dostupnou z jakéhokoliv PC, musíš používat IMAP.

Kde je ta tabulka? Na https://support.office.com/cs-cz/article/%C5%98e%C 5%A1en%C3%AD-pot%C3%AD%C5%BE%C3%AD-se-synchronizac %C3%AD-v-aplikac%C3%ADch-Po%C5%A1ta-a-Kalend%C3%A1 %C5%99-ve-Windows-10-0dd86c69-18f3-4f73-9d3d-375bd c9c3e34 vidím jenom 3 měsíce na události z Kaledáře.

Pokud je to pravda, co píše Romana K, tak si takový program mohou strčit někam! Doručenou poštu to natáhne celou, ale odeslanou ne? To je teda úroveň.

Ale moc bych tomu nevěřil, kolikrát se mi stalo, že nějaká slečna na technické podpoře tvrdila něco jiného než byla realita a hrozně se divila, když jsem ji prokázal opak.

Pokud je ve Windows 8.1 a Windows 10 stejný program pošta, měl by mít i stejné možností a parametry, ale u MS není nikdy nic jistého, viz. Outlook, Outlook Expres, Windows Mail, WIndows Live Mail, kdy každý umí i neumí něco jiného než ten druhý (kontrola pravopisu, diakritika, potvrzení odeslání a pod.), ale žádný neumí všechno nebo není pro všechny platformy Windows.

Kde je ta tabulka?

To není ta tabulka, byla tam přímo pošta, ale nemůžu to dohledat jelikož jsem toho prohledal už tunu :-( Ještě to pohledám.

Pokud je to pravda, co píše Romana K, tak si takový program mohou strčit někam! Doručenou poštu to natáhne celou, ale odeslanou ne? To je teda úroveň.

Myslím, že Romana není přímo z MS, je snad "jen" admin toho fóra nebo moderátor...

Ale jak píšeš, je to hnus..

prefackuj sa ty, za svoju neschopnosť. Aj vy tu možnosť tam máte, len ste neschopný to nájsť. Takže by ses fakt mal prefackovať, a toto je verejne forum takže sa tu srať budem nech sa ti to libi nebo ne,... a poprosím abys tady neutočil na iných ani nijak neurážal (je to proti pravidlám f=ora) namiesto mojho normálneho poradenia, ktoré ty komentuješ že to tam nieje len preto že jsi neschopný to nájsť.