Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC při kompilaci DVDčka (i při jiných programech)

Při kompilaci DVDčka s programem NeroVision 3 se po cca 40min. vypne (spíš zkolabuje) PC do stavu že bliká pouze kontrolka napájení, tudíž musím podržet tlačítko na zapnutí PC cca 5 abych PC vypnul a následně zapnul. Ve skryté složce C:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Temp pak najdu cca 2GB (dočasné soubory) z této kompilace, které musím smazat aby se mi za chvíli nezaplnil HDD. DVDčko prostě nejde vykompilovat. Tohle dělá i např. u hry Counter-Strike 1.6 a NHL 7 kde se PC dostane do tohodle stavu. Kde může být chyba? U jiných programů to nedělá. Mám XP Home, AMD Athlon(tm) 3000+ 64 (2GHz)*základní deska MSI K8T Neo-FSR (MS-6702)*512RAM*HDD 120GB*Graf.karta 128MB Radeon 9200SE. Předem děkuji za odpověď.

loading...

Místo na HDD je taky OK. Disk je rozdělen na C a D na C je 15GB volného z 40GB celkově, na D je 7GB volného z 80GB celkově. Kompilace, program Nerovision a vše co s tím souvisí se provádí jen na disku C. Ještě udělám místo na D ať je tedy jistota.

Stando2, co přesně myslíš kompilací DVD? Stačí ti jen kopie DVD?
Obávám se, že Nero Vision si neporadí s ochranou proti kopírování.
Zkus u herních DVD udělat ISO, jak jsem psal výše, u herních CD
by měl stačit program CloneCD. U filmových DVD použij skvělý program
DVDFAB Platinum, na 30 dní je zdarma, čeština included:

download.htm

Kompilace DVDčka je když si např: z vytvořeného souboru mpeg2 který vznikne nahráním z televizní stanice např. v DVBDream (to je SW pro komunikaci se Sky Star2 - PC karta na sledování satelitní televize) udělám DVDčko. A že jsem se jich už vykompiloval. Tohle konkrétně co chci kompilovat jsou videoklipy z britské televizní stanice Bliss (satelit Eurobird 28.2°E). Mám menu, kapitoly vše připravené a pokud to pustím kompilovat tak to prostě udělá tu chybu. Nakonec mi nezbyde nic jiného to zkusit v Ulead DVD Movie Factory nebo VideoStudio 10, ale víš jak to bude zas dlouho trvat než to připravím?
O udělání kopie DVDčka se mi nejedná, mimochodem to NeroExpress (Nero Recode) také zvládne -stačí pustit AnyDVD (lištičku), pokud to není nějak extra kód. To pak jedině DVDFab Platinum.

Neviem či ti to pomôže, ale pokial ti bliká kontrolka napájania /zelená/, tak to znamená, že počítač je v úspornom režime/aspoň u mňa je to tak funguje/.Skús skontrolovať správu napájania.Ahoj.

:-) Děkuji všem co radili, zvášť těm co říkali že se přehřívá procesor a že jsou ucpané chladiče prachem, protože právě tím to bylo. Ten Everest mi taky pomohl -teplota procesoru šla na 90°C a pak vypnutí PC. Odšrouboval jsem větráček a žebra vysál. Nyní po vysání teplota procesoru do cca 45°C. Vnitřek PC vysávám pravidelně ale tohle by mě nenapadlo.