Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem D-Sub nefunguje

Ahojte. Prosim Vas mam taky problem, ze mi nejde D-Sub na monitore. Doteraz islo vsetko v poriadku aj HDMI aj D-SUB ale dnes ked som napojil D-SUB na monitore na PC tak mam len ciernu oibrazovku. Ked dam HDMI kabel tak ide vsetko ako ma ale cez D-Sub nie. V com moze byt chyba? Mam monitor Samsung LS24E390HL\N. Prosim poradte. Dakujem

Chyba může být v nastavení monitoru (z nějakého důvodu nepřepne na vstup D-Sub), ale také v konektorech, v kabelu, v grafické kartě, popř. vadný monitor samotný. Všechno musíš zkusit, popř. vyloučit na místě a víc ti tady nikdo asi neporadí.

Ja uz som zufaly z toho. Potrebujem to spojazdnit. Doteraz som mal PS3 cez HDMI k monitoru pripojeny a PC cez D-Sub ale to mi uz nejde. Aj ked vypnem pc a vytiahnem hdmi a necham tam len d-sub tak mi nereaguje nato a zostane cierna obrazovka a furt mi vypisuje ze nechyta signal HDMI. Co mam skusit este. Ja uz nemam sajnu. Dakujem moc za rady