Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stretli ste sa s tým, že flash disk nepracuje dobre s USB 1.1?

Stretli ste sa už s tým, aby USB flash disk robil problémy pri USB 1.1? Jedná sa o disk PQI 2 GB (typové označenie teraz z hlavy neviem). Je dodávaný bez ovládača. Pri zapisovaní cez USB 2.0 je všetko v poriadku a pri použití USB 1.1 sú niektoré zapísané súbory poškodené. V súbore niektoré Bajty majú hodnotu 0xff. Robia to 3 flash disky. Je to v poriadku?

Nevím, zda je problém ve flash nebo v PC, ale dělalo mě to taky na flash Vmax při přenášení velkého množství malých souborů mezi PC s USB 2 a USB 1.1. Pomohlo nastavení ve vlastnostech disku optimalizovat pro rychlé odebrání.