Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Windows 7

Přeji hezký den. Prosím o radu. Mám Windows 7 a vždy, když se aktualizuje, napíše mi, že se aktualizace nezdařila a vrací změny nejméně dvě hodiny zpět. Je to velmi nepříjemné. Tím, že se aktualizace nezdaří, snaží se aktualizovat při každém spuštění počítače. Co pro to musím udělat, aby se to vyřešilo? Děkuji za radu.

Příčin může být více a tak existují celé sady nástrojů pro opravu, můžou být chybně zaregistrované komponenty, může se tam cpát aktualizace pro jinou jazykovou verzi, nejprve by to asi chtělo vyčistit update cache - jak na to je v tomto video návodu:

watch

je možnost použít rady microsftu včetně nástrojů:
http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/trouble shoot-problems-installing-updates#1TC=windows-7

a je možno použít opravné soubory bat, které vytvořili jiní pro zautomatizování těchto procesů - spouštět se musí s oprávněním správce

http://www.sevenforums.com/tutorials/91738-windows -update-reset.html