Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM problem

Cus vsetci. Davnejsie som tu daval prispevok co si myslite o ram z aliexpresu. Link tu: http://pc.poradna.net/q/view/1550514-komponenty-a- ram-a-aliexpresu?page=r1550721#r1550721

Tak nedavno mi prisla, zda sa ze funguje ako ma, je to ddr2 4GB 800mhz. Zda sa ze funguje normalne, avsak zacal sa mi robit isty problem. V nastaveni napajania mam nastavenych 30min, po ktorych sa PC da do usporneho rezimu. Skusal som to aj menit... jednoducho vzdy ked prejde ta lehota a PC sa uspi, tak PC uz potom nemozem zobudit. Bud vobec nereaguje, teda obrazovka vypnuta=cierna, alebo ak stlacim nejaku klavesu alebo mys tak sa jednoducho PC cely vypne, bez nicoho jednoducho prestane uplne ist. Robi to tak ked mam tu RAMku vlozenu, ci uz samotnu alebo s dalsimi 2GB. Ak vsak tu RAMku vyberiem a dam tam napr 2GB alebo 2+1GB (tie moje stare ramky ktore niesu nove z aliexpresu), nic take mi nerobi. Prave som zistil ze to robi aj ked uspim PC ja.. nejake rady? Fakt mi to robi iba s tou 4GB ram... BTW mam win 7 64b

podla popisu predajcu sa jednalo o ECC pamäte/podla fotky nie/,takže je otázne,čo vlastne reálne došlo,pokial sú to ECC,tie v doske bez priamej podpory ECC nebudú fungovať korektne,u ECC je inak riešené napájanie a to môže buď robiť všelijaké nepredvídatelné gagy alebo nebudú fungovať vôbec.......