Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Visty

Obrázek
vista_problem.jpg
Při instalaci Visty se mi zobrazí že si mám naistalovat ovladaček k CD/DVD mechanice nebo disku, flash disku. Disky mám připojene v RAID 0 + jeden disk na zalohy.
Pomozte nekdo prosím
Jako dalsi operacni system mam WinXP. Ale to snad nemá na to vliv ne?

Na obrázku je nasledovný text: (los)
Načíst ovladač: Nebyly nalezeny žádné ovladače zařízení. Ujistěte se, že instalační médium obsahuje správné ovladače, a klepněte na tlačítko OK.

Takze zobrazi se mi nabidka zvoleni jazyku dam dalsi zobrazi se cekejte prosim cca 4-5min a pak tabulku az si naistaluju ovladace k mechanice. Ovladace na RAID nejsou potreba kamos Visty instaloval taky na RAID a probehlo vse bez problému.
Ale aby zde nevznikali nejake diskuze, tak sem zkousel vsechny ovladace na RAID na strankach Asusu

Jeste sem zapomnel uvest ze instaluji 64bit verzi systemu

Ma 2x 320GB Seargate v RAIDu 0 + 160GB na zálohu naistalovbal to na disk pro zálohu ja to chci taky na disk puvodne urcen pro zálohu, ale já se vůbec nedostnu do nabídky kde si můžu vybrat disky z nabídky
Přikládám jeste jeden obrázek:

http://modrak.steadynet.org/fotos/vista_problem2.jpg

Ahoj,
Odpojil jsem RAID prenastavil v biosu na IDE na nasledoval dalsi pokus instalace Windows Vista na můj zalozní disk. A zase neuspesne :(. Napadlo me jestli to neni cteckou pametových karet. Jsem docela v nouzi, XPecka pomalu dosluhuji, tak Vás prosím o radu díky. :)