Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Visty

Obrázek
vista_problem.jpg
Při instalaci Visty se mi zobrazí že si mám naistalovat ovladaček k CD/DVD mechanice nebo disku, flash disku. Disky mám připojene v RAID 0 + jeden disk na zalohy.
Pomozte nekdo prosím
Jako dalsi operacni system mam WinXP. Ale to snad nemá na to vliv ne?

Na obrázku je nasledovný text: (los)
Načíst ovladač: Nebyly nalezeny žádné ovladače zařízení. Ujistěte se, že instalační médium obsahuje správné ovladače, a klepněte na tlačítko OK.

Ahoj,
Odpojil jsem RAID prenastavil v biosu na IDE na nasledoval dalsi pokus instalace Windows Vista na můj zalozní disk. A zase neuspesne :(. Napadlo me jestli to neni cteckou pametových karet. Jsem docela v nouzi, XPecka pomalu dosluhuji, tak Vás prosím o radu díky. :)