Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velmi pomale vypinanie pocitaca

prednedavnom som nainštaloval klasicke win xp pred tim som mal media center edition všetko šlape tak jak ma len pri vyp. pc cakam niekedi aj 5 min kim mi vybehne vyber.ked potvrdim vypnutie tak zas cakam niekedi aj 5 min prosim poradte mi co stim. defrag som uz skusil. a pocitac mam skoro prazdni dakujem!!!

defragmentace může ušetřit vteřiny při načítání souborů. s minutovými prodlevami při vypínání win pochopitelně nemá nic společného.
stejně tak "čistění" registrů různými doporučovanými nástroji od známých je většinou k ničemu, občas i ke škodě.

-spusť si správce úloh (ctrl+alt+del), podívej se na vytížení jednotlivých procesů - jde to setřídit podle %. pokud nebudou mít v klidu, i když je pc připojen na net, nečinné úlohy kolem 95%, je skoro něco špatně.
-ve start - spustit - spusť msconfig.exe, podívej se co všechno za zbytečnosti ti nabíhá po startu, a povypínej je (když tušíš o co jde).
-předpokládám že otestovat disk na viry/spyware umíš.
-normální je mít vypnutou položku: ovládací panely - možnosti složky - zobrazení - automaticky vyhledat síťové složky...
-tohle je taky zajímavé: http://pc.poradna.net/question/view/124547-dlhe-vyp inanie-windows-xp#re-124562 - no jo, tvůj původní dotaz, kolikrát ho ještě založíš?
-jakou máš přesně verzi windows + servisní pack? (nějaké okno - nápověda - o windows)

diki za odpoved ! no ano otestovat na viry viem ale vtom problem nebude lebo mi to robi od zaciatku ked som ho nainst a nebol som snim ani na nete prehladal som to roznimy antiwyrmi a nic mam pocit ze to roby firewall kerio ale sistem mi nic newypisuje no ja mam pc asi 9 mes a wiem iba zakladi mam werziu win xp prof 5. 1.2600 sp2 prosim ta napis jak presne mam postup vopred vdaka