Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedno Pc jako dve

Dobry den,
uvazuji o koupi vykonneho PC a zajimalo by me, zda je mozne nejakym zpusobem toto PC pouzivat, jako PC dve. Tim myslim, abych napojil dva monitory a dve klavesnice a dve mysi. Proste aby se toto PC chovalo jako dve a mohli jsme jej pouzivat dva uzivatele v stejne chvili na jine veci.
Predem dekuji
Petr

Licenční politiku jsem si dovolil v tomto případě neřešit, to je věc tazatele. Ukaž mi jiné řešení(*), kde mu na tento účel bude stačit licence jedna (v rovině legality, ne funkčnosti). O výkonu potřebném pro hraní 3D her nebyla řeč. Tak se na mě, prosím, nečerti, co předpokládáš ty, nemusí předpokládat někdo jiný. Vycházím z dotazu.

* na bázi Windows, Linux jsi již zmínil

edit: Ještě by mě zajímalo, proč máš pocit, že potřebuješ zrovna Win 2003 server?

Supported Operating Systems

Microsoft:
Windows XP Professional and Media Center Edition 2005
Windows Server 2003, Small Business Server 2003

Linux:
several variants (refer to Support section of Website for latest supported revisions of Linux)

edit2: Žil jsem v přesvědčení, že poradna funguje dle hesla "víc hlav víc ví". Alternativy se tu předkládají z toho důvodu, aby si tazatel mohl vybrat jemu nejbližší řešení. A ne proto, aby se rádci mezi sebou dohadovali, čí řešení je to lepší.