Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MG 5550 vadná tisková hlava?

Ahoj vlastním tiskárnu Canon PIXMA MG5550.
Neukazuje mi to žádnou chybu a přesto netiskne dokumenty, kde je využita PBGK náplň.
Při čištění barvy ubývají, nechápu kam jdou. Teče to někam do tiskárny když to není na papíře?
Vyčabral jsem nové náplně na čištění a stejně to netiskne jak má.
Děkuji za tip co s tím. Já vím neraďte mi že kurvítko je aktivováno a podobně.
Zajímá mě jestli vyměním tiskoou hlavu jestli to pojede jak má.

Dobrý den,

dle Vašeho popisu závady máte pravděpodobně zaschlou tiskovou hlavu. Cena ND je cca 2100,-Kč bez DPH. Vzhledem k ceně nových inkoustových tiskáren by byla oprava nerentabilní.
Při čištění jste upozorňován na to, že dochází k úbytku inkoustu (hlavně při hloubkovém čištění – inkoust jde do servisní stanice uvnitř tiskárny). Doporučuji zakoupit novou tiskárnu.

TonerPartner.cz