Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladící podložka pod notebook 15,6"

Zdravím všechny!!

Sháním efektivní chladící podložku pod notebook velikosti 15,6" palců. Konkrétně je to Lenovo Y50-70, a ještě se chci zeptat, jak tento notebook má chlazení, kde jsou výdechy a sání? Sání si myslím, že by mělo být zespodu nebo snad se mýlím? Díky za odpovědi a návrhy.

kde jsou výdechy a sání? Sání si myslím, že by mělo být zespodu nebo snad se mýlím?

Ked ho mas viac ako 10-dni a este si to nezistil, tak mas uz len par dni na vratenie (ale nepis, ze si uplne neschopny rozoznat teply vz studeny vzduch), to by Ti asi nepreslo.

P.S. To naozaj potrebuje inteligentny jedinec poradnu IT, aby zistil kde teplo z notebooku vychadza?

Chladící podložka pod notas" je pouze placebo efekt.

• To není zcela pravda, zalezí na samotné konstrukci a strategii chlazení NTB.
• Jsou i takové co mají kupríkladu "pasivní" hlazení, nebo kovovou konstrukci, kde chladící podlozka muze byt v urcitych prípadech pomocníkem.
V souhrnu, jde o prumerné hodnoty 5-8C° k dobru, to musí sám tazatel vedet, jestli to za to stojí, nebo ne.

Chladící podlozka, dle typu, muze mít také jako rozcestník USB, kde u nekterych NTB co mají jen 2xUSB muze byt k uvítání, tak jako LAN, ale opravdu zálezí primo na urcitém prípade, ti co NTB písou cely den, tak podlozku k vyuzití jako "Support"/ mirné naklonení také uvitají,(v mém prípade : lépe se ne nem píse, zápestí mám taky méne unavené).