BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
"Chladící podložka pod notas" je pouze placebo efekt. Jak asi profoukneš plát umělé hmoty.
Takže říkáš, že je to zbytečný?
• To není zcela pravda, zalezí na samotné konstrukci a strategii chlazení NTB.
• Jsou i takové co mají kupríkladu "pasivní" hlazení, nebo kovovou konstrukci, kde chladící podlozka muze byt v urcitych prípadech pomocníkem.
V souhrnu, jde o prumerné hodnoty 5-8C° k dobru, to musí sám tazatel vedet, jestli to za to stojí, nebo ne.
Chladící podlozka, dle typu, muze mít také jako rozcestník USB, kde u nekterych NTB co mají jen 2xUSB muze byt k uvítání, tak jako LAN, ale opravdu zálezí primo na urcitém prípade, ti co NTB písou cely den, tak podlozku k vyuzití jako "Support"/ mirné naklonení také uvitají,(v mém prípade : lépe se ne nem píse, zápestí mám taky méne unavené).