Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook

Dbrý den,
chtěl bych poradit chci i kupit nový Notebook, ale chtěl bych abych tam mohl hrát hry.
Např.: GTA V.

Můžete mě prosím poradit jaký notebook bych měl koupit levný a kvalitní vešel bych se do 15000Kč.

Děkuji moc
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Notebook není PC sestava. (karel)

Notebooky nejsou na hry. Za 15000.- koupíš standartní notebook. Pokud chceš mašinu na trvale vysoký výkon,začni na ceně 30 tisíc a víc. Konstrukčně nejsou obyčejné notebooky stavěny na náročné chlazení. Stolák - až 7 větráků,notebook jedno mini točítko.