Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení polohy v Google+ nefunguje

Ahoj, mám dotaz ohledně sdílené polohy v Google+. Asi před týdnem jsme to nastavovali na 5 mobilech a na dvou se to chytlo okamžitě a na těch třech to do dnešního dne nefunguje. Na všech je nastaveno všechno úplně stejně. V kruzích jsem nastavili i skupinu jenom pro tento účel a pořád to nejde oživit u těch tří, dvakrát jsme provedla přeinstalace Google+ a taky nic. Nemáte někdo radu jak to rozchodit
Předem díky Honza

Ještě dovětek, zajímavé je že každému z nás funguje někdo jiný a na jednom mobilu jsou funkční tři!!

Myslím že úplně nechápeš co jsem napsal a jak to myslím. Když vezmu skupinu o pěti lidech, tak 1 vidí třeba 2,3, 2 vidí 4,5, 5 vidí 1,3 a tak je to prostě promíchané. Nikdo ale nevidíme všech pět kontaktů. Už jsme to zkoušeli znova odinstalovat a znova nahrát, založili další kruh a ani tohle nepomohlo. Pořád je to tak nějak stejný, nejsou tam všichni.