Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po poslední aktualizaci se nechce spustit AC Syndicate

Zdravím,
asi před třemi dny mi ještě normálně fungovalo ACS, spustila jsem ho přes plochu, objevilo se logo a i nějaké upozornění ohledně grafické karty, normálně stačilo dát OK a hra se spustila. Po poslední aktualizaci se ale po spuštění spustí jen logo, zazní zvuk upozornění a dál nic. Zkoušela jsem hru spustit přes plochu, Uplay, místo uložení i přeinstalovat, stále to nejde.
Budu ráda za všechny rady. Předem díky :)

a i nějaké upozornění ohledně grafické karty

ked problemy ignorujes, tak si nejake upozornenie nejako vyries.
inac ti neostava asi nic ine, iba pri tom zvuku upozornenia naslepo mackat enter, medzernik ci escape, a ci sa daco stane. ak nie, smola.

To upozornění obsahovalo myslím informaci ohledně toho, že již hra bude s mým druhem grafické karty fungovat, ale mohou se již už vyskytnout menší problémy během hraní (žádné jsem neměla). Na nic jiného nešlo kliknout, musela jsem jedině dát OK a hra se poté spustila. Když jsem začínala hrát, tak jsem z tohoto upozornění chtěla vyjet, ale jiná možnost než dát OK nebyla. A poslepu jsem mačkala různá tlačítka, ale nic.