Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na ovládání kláves přes sériový port?

Zdravím všechny. Nevěděl by někdo o nějakém programu, či jak to udělat, aby se dala přes sériový port zmáčknout klávesa? Mám k počítači připojeno Arduino a z toho můžu přes sériový port poslat cokoliv, ale potřebuji nějaký program, který by to přečetl a "zmáčknul" klávesu mezerník. Potřebuji to k ovládání nějakého přehrávače, třeba VLC playeru. Je to sice blbé řešení, ale lepší než nic... Děkuji předem za rady ;)

Taký program ako si to Ty predstavuješ "all-in-one" zrejme neexistuje.
Budeš si ho musieť naprogramovať sám...

Program musí vedieť:
1. Prečítať to Tvoje "cokoli" z COM portu
2. Poslať stlačenú klávesu mezerník do programu VLC

Ak si "kutilzacatecnik", tak to sám bez znalostí programovania nedáš...