Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem složka nejde smazat

Zdravím, mám problém se složkou na ploše. Stáhl jsem rar soubor a extrahoval do složky. Složka otevřít nejde a smazat taky ne. Zkoušel jsem IObit unlocker a killbox, oba neúspěšně. Dále jsem zkoušel příkazový řádek příkaz rmdir /S, taky bohužel nepomohlo. Složka má název dtb 11.4. (někde jsem slyšel že ty tečky můžou dělat problém).
Mám win 10, pc - dell inspiron 7537, ram 16, i7, sshd 1 tb
Na tomto pc sem přihlášený jako admin.

V příloze je screenshot chybových hlášek: 1 - otevření složky, 2 - smazání složky (chyba 0x80004005)

Budu vděčny za každou radu, předem děkuji

tak s tím příkazovým řádkem jako správce už to fungovalo ale nic to nenašlo, malwarebytes mi našel asi 20 hrozeb které jsem odstranil ale nepomohlo to, v nouzovém režimu vyskakuje pořád ta stejná hláška a co se týče antiviru, mám jen windows defender, když sem to přeskenoval tak mi vyskočila chybová hláška (obr.5), mám stáhnout avast nebo něco jiného?

když chci složku přejmenovat objeví se hláška "tuto položku nebylo možné dohledat. (obr.8) Před total commander to taky nejde. V příkazovém řádku přes zkrácený název taky nic (obr.6). Stáhl jsem ubuntu ale nevím jak dál, mechaniku nemám jde to nějak přes daemona?, pokud jo tak jak postupovat? (obr.7).
Mimochodem moc všem děkuji za odpovědi

Když jsi ten soubor zkoušel mazat z příkazové řádky, byl CMD spuštěný jako správce (přes PTM, v případě Windows 10 z nabídky Start)? Zkus tam zadat ten původní název toho souboru, ale NEVYNECHEJ tečku na konci! Takže tam musí být "dtb 11.4.", ty uvozovky taky nevynechej!

K tomu Linuxu: Nabootovat z Live Linux CD nebo flešky, najít ve složkách ten soubor a smazat.