Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze aktualizovat windows 7

Zdravím, chtěl bych aktualizovat windows 7 ale když dám hledat aktualizace, tak se hledají pořád a nic nenajdou. to samé při oinstalaci win 10 hledájí se dostupné aktualizace a to je vše takhle to běží pořád. D9ky za rady.

Taky mě aktualizace na Vistu ani na sedmy nejdou nalézt. Ale co je zajímavé ? Jsou tu dva tábory. První přesvědčuje ten druhý,že aktualizace jsou na lejno,radí jak se jich zbavit,zakázat,klidně domrvit registry s mottem - již nikdy žádné aktualizace. A ten druhý tábor zase chce aby aktualizace fungovaly a uživatelé se babrali ve stovkách nabízených aktualizací.Podle mě stačí SP balíčky.

Od jisté doby (časově to souhlasí s uvedením Windows 10) se Microsoft snaží všemi prostředky odradit uživatele tzv. "zastaralých" systémů (Vista, W7, W8.1) od jejich používání. Podle vize z Redmontu by všichni jako jedem muž měli akceptovat zdarma poskytované upgrade na desítky.
Právě ono podivné chování (nefunkčnost) Windows Update je zřejmě součástí tohoto tlaku.

P.S.
Otevřu lednici a vybafne na mě nabídka Windows 10...

pedrosso: Kdo tady píše o "nepochopení"? Přispěvatelé jen vyjadřují údiv nad tím, co ty nazýváš "normální podnikatelské chování".
Zatím Redmond nemá odvahu úplně zarazit aktualizace (na kterých údajně tak záleží bezpečnost systému), na webu je dosud pravidelně zveřejňuje ke stažení. Podle zvrhlé filozofie "podnikání" by měl aktualizační web zrušit a je pokoj a mír na zemi...