Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám vírus (Ak chcete spustit hlasové vyhľadávanie google odomknite telefón)

Prosím pomôžte mi... Ja mám vírus na mobilnom telefóne. Stále mi na obrazovku vyskakuje: Bola pridaná nová značka a pod tým: prázdna značka. Neviem čo s tým mám robiť. Dnes môjmu mobilu sibalo. Stale mi to vyskakovalo tak som zamkol mobil. Pustila sa mi z ničoho nič hudba, potom sa vypla a bolo počuť koktajuci mužský hlas ktorý hovoril: Ak chcete spustit hlasové vyhľadávanie google odomknite telefón. A ja si myslím že to je vírus. Prosím poraďte mi Ďakujem.
Změna předmětu, původně: Mám vírus (Kráťa)

Dobrý den,
pomohlo by nám keby ste upresnily model mobilného zariadenia, v prípade mobilov je riešenie problémov spojených s malware v mobile zložité, najjednoduchšou cestou sa povazuje recovery, je to drastické riešenie lebo prídete o úplne všetky data v mobile (ak je nemáte zazálohované, čož tuším že nemáte - chyba). Recovery pustíte když vypnete telefon a následne zmáčknete jedno z tlačidiel ovládania hlasitosti, stredové tlačidlo a tlačidlo zapnutia naraz (bežne) prípadne to máte napsané v manuále (v knižke ktorú nikdy nikto nečíta)

Zdravim, mam podobny problem, vzdy vyskoci hlasenie o novej prazdnej znacke ked trochu pohnem s telefonom, neviem, ci je to virus, pouzivam platenu verziu ESET a ani po kontrole a aktualizacii nehlasi ziadne hrozby, tak co s tym?