Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení počítače

Dobrý den , muj počítač se nehorázně zpomalil , dokonce některé dosové programy jdou pomalu, při nabíhání programů se z bedny ozívá takový pisklavo sičící zvuk, jakoby už toho měl dost, nevíte co by to mohlo být ? díky

za pisklavé zvuky může mizerný větrák nebo nějaký kablík drhnoucí o něj, moc nevěřím že by šlo slyšet pískání cívek měničů napětí na boardu.

zpomalení: potřeboval bys něčím vypsat co se ti všechno spouští automaticky po startu
napadá mě utilita starter starter , záložka startups. buď rozumný printscreen té obrazovky (redukce barev, .gif/.png), nebo menu file - save as html/txt. a výsledek kopnout sem.

pak by ses mohl přesvědčit co za svinstvo se ti zatím "samo" přiinstalovalo jako activex spyware do ie. v prohlížeči klikneš na menu nástroje - spravovat doplňky, a začít zakazovat co tam nemá být.