Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta

mam grafickou kartu NVIDIA GeForce 4 MX 440 with AGP8X a chci si koupit novou protoze na tehle nejdou hrat skoro zadny hry.Chci za ni dat tak 2000.- byla mi poradena tahle Sapphire Atlantis ATI Radeon X1550 256MB,tak se chci zeptat jestli za tu cenu neni jeste nejaka lepsi?

Asi nějaká lepší do 2000 kč než Vámi zmíněná Sapphire Atlantis ATI Radeon X1550 256MB nebude ...
Ve starších nebo méně náročných hrách jistě přinese tato změna viditelný posun. Otázka ovšem také zní, zdali procesor XP 1100 MHz (?) není poněkud ku škodě/bohužel pomalý - omezující ... Jistě by stálo za zvážení - říci si jaké (konkrétní tituly) chcete hrát a mrknout alespoň na min. doporučenou konfiguraci oněch her - např:
doom-3
V tomto (namátkovém) příkladě je doporučen min. procesor CPU 1;5 Ghz a lepší ...
Grafická karta (Radeon X1550 256MB)v základu slušná/v pohodě splňuje ...
RAM min. doporučená 384 MB RAM - ze zkušenosti v celkové 512MB co máte zvládnutelné - větší paměť optimální (např. stávající 512 + 256MB/nebo 2* 512MB) - hladší běh/načítání ...