Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přenesení kontaktů ze starého mobilu

Dobrý den,

potřebuju přenést asi 700 kontaktů z mobilu samsung duos b7722. Problém je, že telefonu nefunguje usb. Jaké jsou jiné možnost přenesení kontaktů? Mobil by mohl jít nějak synchronizovat, ne? V menu má ActiveSync a Synchronizaci. popřípadě jdou ještě odesílat kontakty přes Bluetooth, ale max počet je v řádu desítek...

Varianta tužka papír bohužel nepřichází při takovémto množství v úvahu, nenapadá někoho řešení hodné 21. století :-D ? Díky

na sim mi to dovolilo jen 90 položek, což není mnoho. Proto jsem uvažoval tu synchronizaci. Ale lepší než tužka a papír. A varianta 2 nejde, onen telefon není Smart, má takový ten pochybný systém, asi Bada. Takže s gmailem nepochodím.

navíc na SIM jsou jen základní kontakty bez adres, mailu atd...

edit: teď přemýšlím, ten export na kartu byl asi myšlen na SD, že? Tak to telefon prozměnu nenabízí :-D

Však píšu že to jde jak se tomu chce,teď jsem např prohazoval Simku z Samsung GALAXY Xcover 2 do Sony Ericsson Xperia mini,dal jsem kopírovat do telefonu ze Sim a zkopírovalo to půlku a to jich tam moc nemám,takže si jí můžeš prohazovat jak chceš, zkopíruje to prostě jenom něco.(nevím za ostatní founy,já měl problém vždy)

Předpokládám, že mobil nemá připojení k netu.
1. Sehnat normální mobil, který lze připojit a na něj stáhnout Phonecopy
2. Po trochách to cpát ze starého na sim a ze sim v novém na phionecopy
3. Až to vše bude poslat to z Phonecopy do nového všechno.

Pokud je to aspoň trochu chytrý telefon, tak nějakou možnost propojení s PC to musí mít. V diskuzích lidi píšou, že jej s Kies spárovali, ale museli stáhnou novější verzi, protože přes Kies z instalačního disku to nefungovalo. Otázkou je, jestli přes BT nebo kabel. Kies přes BT také nejde?