Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor prestal reagovať na PC. (pravdepodobne odpálená grafika)

Dobrý deň. Môj problém je nasledovný. Dnes poobede som normálne fungoval PC šlapalo ako hodinky pohode potom som ho vypol odišiel na 2 hodiny. Prídem po 2 hodinách zapnem PC všetko zatial pohode ventilátoriky sa roztočili všetko svieti ako má ale monitor nereaguje. Píše, že nie je pripojemný HDMI kabel proste čierny monitor nereaguje na PC. Tak skúsim prepojiť monitor na notebook ale všetko ide v poriadku tak si hovorím dačo bude s PC. Samozrejme prvé čo ma napadlo je grafická tak som ju vytiahol povysával a pozatláčal naspäť. No aj tak žiadna zmena skúśal som aj AVG kábel ale márne proste ten monitor nereaguje na moju grafickú pravdepodobne. Pôjdem ho dať do servisu len pred tým som sa chcel spýtať či nemáte nejaké nápady čo s tým môže byť ?? môže to byť dáka banalita čo sa vám už stala lebo ten PC išiel v poriadku a zrazu prestal ísť ? Dodávam že ventilátoriky sa točia v pohode na grafickej. Takže neviem či je možné že ju odpálilo z ničoho nič

Zostava je nasledovná :

Intel Core i5-3470, Quad Core, 3.20GHz
MSI ZH77A-G43, H77, DualDDR3-1600,
Sapphire Radeon HD 7850 OC, 2GB DDR5 (256 Bit)

Corsair Vengeance 8GB (Kit 2x4GB) 1600MHz

Ešte jedna otázočka keďže grafickú nemám pripojenú tak nemám ako odinstalovať ovládače z nej ak by to bolo náhodou nimi ... chcem sa spýtať či si myslíte že by reinstall winu mohol pomôcť prípadne či môžem graficku zapojiť popri tom ako je PC zapnuty na tej integrovanej ?

ja bych vylozene jeste nevylucoval ani zdroj pripadne neco na desce, ale samozrejme ta grafika je asi vic pravdepodobna, kazdopadne pokud nemas doma nahradni komponenty nebo jiny pocitac, kde bys mohl zkusit tu grafickou kartu pro potvrzeni, ze je to tim, dej to do servisu, treba jen na diagnostiku, uvidis co ti reknou.