Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahrajme si šach

Pavel je náš životabudič fóra a má občas "strelené" nápady. Teraz sa s takým nápadom pridám aj ja. Rozdelme sa na dva tábory. Povedzme programátory a ostatní a zahrajme si šach. Aby nedochádzalo k omylom, platné budú iba tie ťahy, kde bude mať príspevok tento obsah:

1. E2-E4

1. ... E7-E5

Čiže v tagu QUOTE budú všetky ťahy (vrátane prvého a práve posledného zahraného), na ktoré chcem odpovedať a pod tým sa nachádza moja odpoveď.

Takže začínam za programátorov:

1. E2-E4

Na žádost MaSo jsem to tady zkusil promazat, dá se to ještě obnovit. Možná by bylo lepší, na každou partii nové vlákno. (LaKr) (Kráťa)

Dnes jsem se byl mrknout na 3. a 4. partii zápasu Vladimir Kramnik vs David Navara v Michnově paláci v Praze na Kampě. Komentoval to Lubomír Kaválek. Před partiemi měl ještě hodinovou přednášku o Bobby Fischerovi, heč!
Včera Navara bohužel obě partie prohrál, dnes ve třetí partii stál slušně, leč podlehl a ve čtvrté to nebylo moc dobré, ale nakonec se povedla remíza.

[http://img140.imageshack.us/img140/6828/dsc01333ry6 .th.jpg]

GM Lubomír Kaválek při komentování:

[http://img234.imageshack.us/img234/7898/dsc013361df 1.th.jpg]