Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Html PROGRAM

Ahojte, učím sa kódovať HTML poradte mi v akom programe mam programovať. Používam NVU a niesom s ním spokojný lebo mam v tom guláš (niečo mi tam dopisuje samo)
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Sublime není zdarma, i když neomezuje dobu testování. Cituji:

Sublime Text may be downloaded and evaluated for free, however a license must be purchased for continued use. There is currently no enforced time limit for the evaluation.

Takže pokud jej chceš používat pro práci, připrav si $70