Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslíte o tomhle upgradu za 11 500Kč?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co si myslíte o těchto komponentech na upgrade do Pc na hraní novějších her na střední detaily.
https://www.czc.cz/99689,167801,179320,176827,1788 05/kody

Windows, chlazení a 400W zdroj už mám.

Pište své názory popřípadě nápady na jiné komponenty za stejnou cenu do 12 000Kč.
Na sestavu co mám teď nemá cenu se ptát je to 8 let starý PC.

No je to na tobe, tak jak to mas je to OK, akorat to mohlo bejt i lepsi, ale pokud chces Intel a NVidii, tak nic jineho nevymyslis. (Hlavne si nenech poradit nejakou levnou desku, ktera ti za tri roky odejde a budes muset kupovat zase novej upgrade, to se nevyplati uz vubec.)