Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ESET antivir

Dobrý den,

dnes jsem v práci vložil flash disk do počítače. Na počítači je stále nainstalovaný win xp a antivir eset. Eset mi všechny soubory umístil do karantény. Chvilku jsme spolu bojovali a i když jsem se snažil je dostat z karantény nešlo mi to. Na flash disku mi to ukazovalo pouze zástupce, ale uvnitř těch zástupců byly soubory v plné velikosti. Tak mě napadla dost velká hloupost odinstalovat starý ESET a nahradit ho novým Avastem. Teď už soubory vůbec nevidím, ale na disku E: místo pořád zabírají.

Doma mám na jednom počítači Avast - ten mi soubory projede, ale opět je neukáže. A na druhém ESET ale novější verzi tam také nevidím soubory také je to neukáže při otevření flashky a nejsou bohužel ani v karanténě v programu k nalezení. Celé je to ignoruje protože je tam nevložil tento Eset.

je nějaká možnost dostat soubory získat prosím zpět děkuji mnohokrát za odpověď

Nastav si v moznostiach zlozky zobrazenie skrytych a systemovych suborov a budes vidiet svoje subory. Hlavne nelov ten virus z karanteny, to nie su tvoje subory.
P.S. a karantena neni na flash, ale na tom PC kde ti zahlasil ze to presunul do karanteny (ale ked si ESET odinstalil tak uz najskor neni ta karantena ani tam)

Děkuji já jsem se díval jenom na skryté soubory ty byly zapnuté, systémové soubory mě vůbec nenapadly.

Já už jsem to projel oběma a virus mě to nenašlo, někde jsem četl že to na xp někdy udělá. Před tím mi to nikdy neudělal. Jaké soubory tedy nemám vytahovat?

Stiahni si totalcommander a tam je v menu Subor aj polozka zmenit atributy. Da sa to aj pre vsetky subory naraz, janeviem das si hladat *.* a dole tlacitko dat do zoznamu a oznacit vsetky a Subor-Zmenit atributy.
Ale ked ti to nevadi ze su skryte a systemove tak ich ani nemusis menit, proste tie subory pouzivaj.

dnes jsem v práci vložil flash disk do počítače... Eset mi všechny soubory umístil do karantény.

další ransomware tester?

opět jsou v módě makroviry pro office - takže ty shitové prezentace můžou skutečně obsahovat viry.
avast bych si do pc nepouštěl, je k ničemu.

mimochodem: ty prezentace nepotřebuješ zachraňovat, je to nejstupidnější činnost na úrovní sledování růžových zahrádek.