Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padanie systemu

Mam PC z CPU DURON 1300 socket A, doska matsonic MS 8137C, RAM 2x 256 MB 266Mhz, HDD 40GB, VGA Inno3D FX5700, zdroj Fortron 350W. Takto je system uplne stabilny. Skusal som PC vylepsit silnejsim CPU, konkretne Athlon 2200+. FSB som prepol zo 100 na 133, ale system zacal padat, mozno kazdu hodinu. Nevie mi niekto poradit v com je problem ? dakujem.:?:

matsonic je taky srot ze sa divim ze ti to vobec nabehlo.
Podobne je na tom s tym smejdom asi kazdy napr. trochu historickejsi thread u konkurencie http://www.zive.sk/poradna/SubChild.asp?Qst=133262& Main=3
Ak chces novsi CPU asi urobis lepsie ak ho budes zhanat vcetne motherboardu. Mozes skusit aktualizovat BIOS http://www.matsonic.com/mb/downloaddata/bios_vs478a .htm#ms8137c+ po tom ako sa uistis ze mas ms8137c a nie ms8137c+, ale samozrejme ze to nejde stiahnut, ako je u webu matsonicu zvykom, takze ten board rovno vyhod usetris si aspon zbytocne flashovanie BIOSu.