Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor 2x více zatížený jak normálně

Dobrej, jednoho dne jsem se přihlásil na počítač a pustil jsem si stream na twitchi. Asi za 2 minuty mi spadl celý systěm. Asi přetížený disk. Pak po zapnutí jel už 2x hůř. Tím myslím, že co třeba zatěžovalo procesor na 10% nyní zatěžuje na 20%.Nevíte, v čem by mohl bát problém? Díky /Kategorii jsem dal do softwere, protože sakra nevím, čím to je :(( /

Já nevím. Tím "spadl" jsem myslel, že systém prostě vyjel a pak to zobrazilo nějakou hlášku. Už nevím jakou - je to už nějaký pátek. Např. google chrome, když se koukám na video. Všechny věci jsou 2x náročnější.

jaké konkrétně "všechny věci"?

zatížení jde vyčíst ve správci úloh (procesy).
nastavit zobrazení sloupců: pid, příkazového řádku (nebo cesty k programu), roztáhnout ať to jde přečíst, zatrhnout procesy všech uživatelů, setřídit podle %cpu.

mě to ani nebaví vypisovat a uživatel je stejně líný či neschopný to naklikat - proto ta druhá možnost: ms process explorer.

Hele, jestli opravdu chceš poradit, musíš projevit trochu iniciativy, tady odsud je totiž na Tvůj monitor špatně vidět. Představ si, že voláš do servisu: "Nejede mi auto, co mám dělat?" - taky Ti toho asi moc neporadí, dokud jim nesdělíš nějaký další informace, co budou potřebovat.

Pro začátek - ke kontrole na malware použij specializované programy AdwCleaner a MBAM. Vše, co najdou, smaž.