Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání hry

Zdravím hrál jsem hru zaklinač 3 po 3 a půl hodiny mě hra spadla do windows a nic nevyskočilo ,žádná tabulka s chybovou hláškou prostě nic tak jsem se podíval do prohlížeče událostí jestli tam nevyskočilo nějaké chybové hlášení a také nic jen jsem tam našel v informaci tuhle hlašku:Do systému byla nainstalována služba.

Název služby: cpuz138
Název souboru služby: C:\Users\Michael\AppData\Local\Temp\\cpuz138\cpuz1 38_x64.sys
Typ služby: ovladač v režimu jádra
Typ spouštění služby: spouštění na vyžádání
Účet služby:

to se tam oběvilo tu dobu když to spadlo ,ale nejsem si jist jestli je to tim na 100%
tady je pc konfigurace:

operační systém windows 8.1 64bit
BIOS: BIOS Date: 07/23/14 10:31:59 Ver: V4.4B0
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-4770 CPU @ 3.40GHz (8 CPUs), ~3.4GHz
pamět ram:Kingston 8gb 1 600MHz DDR3
grafika MSI geforce GTX 770 2GB DDR5
pevný disk WD Blue 1TB+SSD disk 120GB
zdroj Fortron 600W

Odinstaluj CPU_Z a vsetky podobne veci a nespustaj take veci vobec ked chces hrat.
Nemusi to byt tvoj problem, ale vidim ze mas na pozadi pospustane zbytocne veci a divis sa.

P.S. a je aj divne ze sa to spusta z tempu, to moze byt aj vir srandovne pomenovany (ale je mozne ze to robi cpu_z standardne ked sa spusta ze da sys do temp, neviem zhlavy teraz)